Prostat Kanserinde Yeni Robotik Tedavi HIFU

Prostat kanserine karşı yeni bir tedavi yöntemi geliştiren ingiliz bilim adamları test sonuçlarının umut verici olduğunu belirtti.

Hifu yöntemi olan ultrason tedavisi ile neştersiz ameliyat konforu sunar. Açık cerrahi operasyonlara göre çok daha az ağrı ve daha kısa sürede iyileşme imkanı sağlar. Hastalar operasyon geçirdikleri gün hastaneden yürüyerek çıkabilir..

Non invaziv-Ablatherm HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) teknolojisi nedir?

Hifu yöntemi olarak adlandırılan ultrason tedavisi neştersiz ameliyat konforu sunuyor. Açık cerrahi operasyonlara göre çok daha az ağrı ve daha kısa sürede iyileşme imkanı sağlıyor. Hastalar operasyon geçirdikleri gün hastaneden yürüyerek çıkabiliyorlar.

Prostat kanserinin non-invaziv tedavisi için 15 yıllık bir araştırma sürecinin sonucunda yüksek yoğunluklu odaklanmış ses dalgaları (ultrason) kullanan Ablatherm HIFU teknolojisi geliştirilmiştir. Dünya’da tedavide kullanımı gün geçtikçe artan, güvenilirliği bilimsel çalışmalarla ispatlanmış, operasyon sonrası hızlı iyileşme süresine olanak tanıyan, her prostat kanseri endikasyonu olan hastada uygulanabilen Ablatherm HIFU teknolojisi, Türkiye’de prostat kanserinde teknolojisi yüksek tek tedavi yöntemdir.

Uygulamada, ultrason dalgaları yardımıyla kanserli doku yok edilebiliyor. Bu yönetim cerrahiye alternatif bir yöntem olarak kabul edilmektedir.

Kaynak :Ve Teknoloji

Haberin Devamı:http://www.veteknoloji.com/prostat-kanserinde-yeni-robotik-tedavi-hifu-64243-12-.html

Stockings porn